Menu
StudentMag
Studentský život

Dělal jsem to přítelkyni rukou na přednášce. Studenti VŠ se přiznávají

Vendula Pazderová

Vendula Pazderová

12. 4. 2013

Chodíte na přednášky opilí? Nejste sami. Projekt Přiznání odhaluje šokující studentské hříchy a vedení škol je překvapivě podporuje. Podívejte se, jestli jsou vaše provinění horší než hříchy ostatních.

Univerzita Karlova, Masarykova univerzita, České vysoké učení technické, Vysoká škola ekonomická, Česká zemědělská univerzita, Univerzita Palackého v Olomouci, Jihočeská univerzita… Všechny tyto a také další vysoké školy mají svá Přiznání.

Projekt založil na konci března Vojtěch Mikšů, student informatiky na ČVUT. „Začaly mi na škole jarní prázdniny a potřeboval jsem nějakým způsobem vyplnit volný čas,“ prozradil StudentMagu.

Na otázku, zda si na kontroverzní projekt některá ze škol stěžovala, odpovídá: „Zatím ne. Dokonce jsem zaznamenal pozitivní ohlasy. Například moje fakulta FIT z ČVUT projekt oficálně podpořila uvedením odkazů na svých sociálních účtech. Taktéž jsem v jiném článku našel oficiální vyjádření od mluvčí MUNI: ,Na sociální sítě to určitě patří. Facebook pečlivě sledujeme a třeba si právě odtud vezmeme inspiraci, co na naší škole zlepšit,‘ usmívá se mluvčí školy Tereza Fojtová.“

A jaké přiznání ho nejvíc pobavilo? „Z poslední doby to bylo to ze stránky Přiznání UK: ,Občas vpíšu do eseje na FSV věty typu ,Jsem tancující brambora‘ nebo ,pomaž mě marmeládou‘ a zatím jsem nedostal žádnou odezvu.‘“

Přiznání ČVUT

 • Když mě v menze naserou, ukradnu jim lžíci.
 • Odevzdal jsem jednu semestrálku na tři různé předměty, všude byli spokojeni.
 • Seznamování v baru šlo hladce až do chvíle, než se zeptal „A co děláš?“ „Studuji jadernou fyziku…“ Poté se zvedl od stolu a oznámil mi, že to jde zkusit raději jinam. A nestalo se mi to jen jednou.
 • Někdy mám pocit, že většina průmyslováků nepřežila prvák a zůstali lidi z gymplů, protože byli připravený se naučit cokoliv, aniž by to chápali.

Přiznání UK

 • Na přednášce z anatomie jsem to dělal svojí přítelkyni rukou. Ve čtvrtý řade. V listopadu. Nikdo si toho nevšiml…
 • Přišel jsem na přednášku, připojil se na net. Stáhnul si film. Odešel. Bylo to porno a nestydím se za to.
 • Byla jsem na zápočtu u staršího vyučujícího, který nás moc neznal. Zápočet trval pět min. Nedala jsem to. Tak jsem si vzala jinak barevnou mikinu, nasadila brýle, rozpustila si vlasy, zjistila výsledky a šla to zkusit po druhé (na zápočet byl jen jeden pokus ten den). Odešla jsem se zápočtem a ještě byla pochválená.
 • Nikdy jsem nemyslela, že mě na LF během studia naučí, jak zabít člověka tak, aby na to nikdo nepřišel.

Přiznání MUNI

 • Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.
 • Někteří chlapci nechápou, že s nimi chcete mít nezávazný sex, a prostě vám dál vypráví o programování.
 • Absolvoval jsem čtyřkreditový předmět navíc, protože jsem neměl odvahu požádat ženy na studijním FSS o jeho zrušení.

Přiznání VŠE

 • S rostoucím počtem povinností do školy roste exponenciálně moje chuť na pivo.
 • Při závěrečné zkoušce z matematiky jsem měl zderivovat židli.
 • Je supr přijít ke zkoušce a být uvítán zkoušejícím se slovy: „Vínko, nebo něco vostřejšího?“

Také máte v zásobě nějakou pikantnost z vašeho studentského života? Podělte se o ni s námi v komentářích pod článkem!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dělal jsem to přítelkyni rukou na přednášce. Studenti VŠ se přiznávají