Menu
StudentMag
Studentský život

Co najde pod stromečkem každý student? Známe 6 nejčastějších dárků

Lucie Hejduková

Lucie Hejduková

11. 12. 2014

Nejeden z nás si láme hlavu nad nákupem vánočních dárků. Stejně tak jako existují univerzální dárky pro ženy, muže, přítelkyně, babičky a další blízké, existují také dárky, které alespoň párkrát v životě dostane každý student.

Přehled těch nejčastějších dárků, které Ježíšek naděluje studentům pod stromeček, může zároveň posloužit jako inspirace pro ty, kteří mají výběr dárků teprve před sebou a nechávají ho tak trochu na poslední chvíli.

Učebnice, knihy, časopisy

Učebnice a odborné publikace – věrné dárky pro studenty od milujících rodičů, kteří dbají o jejich studium. Učebnice jsou poměrně drahá záležitost, a tím také vhodná k obdarování.

Časopisy

Často se rovněž pod stromečkem objevují předplatné různých časopisů, což je, přiznejme si, o něco zábavnější záležitost než učebnice.

Elektronika

Velkou část dne tráví studenti po boku svých notebooků, mobilních telefonů či tabletů, které jim výrazně usnadňují práci. Proto je elektronika vítaným dárkem pod stromeček. Velký boom v prodeji v poslední době zaznamenali například výrobci čteček elektronických knih.

Abonentky všeho druhu

Rozvoj studentovi duše i těla je velmi často podporován abonentským vstupným. Nejednoho studenta obohatí rodiče vstupenkami do divadla či permanentkou do fitness centra, plaveckého bazénu nebo třeba do wellness.

Vybavení pro sport

Ať už profesionálně či rekreačně, více či méně často, téměř každý student se věnuje nějakému sportu. Běžně tak dostávají pod stromeček nějaké sportovní vybavení. Lyžařské rukavice, nový batoh, helma na kolo uspokojí každého obdarovaného.

Tajemná obálka

Protože je poměrně obtížné vybírat dárky pro studenty, nic nezkazí zapečetěná obálka s peněžním obnosem od prarodičů. Většina studentů ji dokonce preferuje před dárky, kterými babičky tak rády obdarovávají svá vnoučata – ručníky, povlečením a kosmetikou všeho druhu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co najde pod stromečkem každý student? Známe 6 nejčastějších dárků