Menu
StudentMag
Studium

Chcete rozšířit své znalosti i po ukončení studia?

Po ukončení studia je mnoho studentů na vážkách a ocitají se na rozcestí. Jakým směrem se vydat a která práce je pro ně ta pravá?

Existuje mnoho možností, jakým směrem se po konci studia vydat.

Někteří jdou rovnou do zaměstnání, jiní se rozhodnou cestovat a ti zbylí častokrát ještě hledají něco navíc, co by jim pomohlo se ve svém oboru zlepšit a získat tak náskok před ostatními absolventy, kteří se vydávají na trh práce.

Studijní programy MBA vám pomohou k rozvoji

Studium MBA představuje vzdělávací program, díky kterému si prohloubíte dosavadní vědomosti a získáte tak komplexní pohled na vybranou problematiku.

Studium na European School of Business & Management SE vám přinese mnoho výhod, které jsou v dnešní době velmi cenné.

  • Studium zaměřené na praxi

Studium je postaveno na Oxfordském modelu výuky, který propojuje teorii s praxí a rozvíjí dovednosti studenta.

MBA

Zdroj: Pexels

  • Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky e-learningovému systému můžete studovat odkudkoliv dle vašich možností.

  • Široký výběr specializací

Můžete si zvolit specializaci dle svého zájmu a zaměření. Vybírat můžete z 25 MBA programů, mezi kterými například najdete MBA Management inovací, MBA Marketing a Promotion Management, MBA Ekonomika a finanční management a spousta dalších.

  • Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí dle vlastních časových možností.

Díky studiu na ESBM získáte ty nejdůležitější informace a dovednosti z různých studijních odvětví a oborů, které následně můžete aplikovat do svého života i praxe.

Díky mezinárodní spolupráci přináší studentům nejen lokální, ale především globální informace a myšlenky, které pomáhají zavádět inovativní metody a zefektivňovat práci lidí.

Myslete na svou budoucnost, nyní je ten správný čas. Podejte si přihlášku ještě dnes.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete rozšířit své znalosti i po ukončení studia?