Menu
StudentMag
Studentské finance

Chcete nakupovat kvalitní drogerii? Máme pro vás super tip!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

10. 11. 2022

Kosmetika, čisticí prostředky, potřeby pro děti, prémiové potraviny a mnohem více. Navštivte portál myAustria.cz a nakupujte kvalitní produkty z Rakouska a Německa za skvělé ceny. Na co všechno se můžete těšit a proč nakupovat drogerii právě zde?

Prémiové značky na jednom místě

Online drogerie myAustria.cz je zaměřená na prodej výrobků, pro které možná jezdíte do pohraničí. Nabízí kvalitní produkty z Rakouska a Německa – například prací prášky, hygienické potřeby či potraviny značek Alnatura, Manner nebo Haribo.

Škála sortimentu je široká a samozřejmě nechybí oblíbené přípravky jako Bi-Oil a další zboží z kategorie tělové kosmetiky, na druhou stranu zde najdete i výrobky, které byste v mnohých kamenných drogeriích hledali jen marně – například barvy na textil či již zmíněné potraviny. Všechny produkty odpovídají nejvyšším standardům kvality pro spotřebitele západní Evropy.

Na myAustria.cz najdete zboží z nejrůznějších kategorií, z nichž pravděpodobně úplně nejpopulárnější jsou prací a čisticí prostředky, hygienické potřeby, kosmetika, potraviny a nápoje. Nechybí však ani různé potřeby do domácnosti či produkty určené pro děti a miminka.

Slevové akce

Prací prášky, kosmetiku, hygienické potřeby, potraviny a další druhy zboží můžete na myAustria.cz nakupovat za velmi atraktivní ceny. V kategorii s akčními cenami naleznete produkty zlevněné až o 45 %. Navíc zde můžete obdržet dárkové poukázky a obdarovat jimi své blízké. Poukázky jsou k dispozici ve třech variantách – v hodnotě 500 Kč, 1 000 Kč a 1 500 Kč.

Doprava zdarma

Slevovými akcemi výhody e-shopu myAustria.cz nekončí. Při nákupu nad 1 500 Kč neplatíte poštovné a doprava až k vám domů je tedy zcela zdarma.

Dodání do 48 hodin

Na svou objednávku nemusíte dlouho čekat. Domů vám ji doručí kurýr, a to již během 48 hodin od dokončení nákupu. Díky tomu není nutné složitě plánovat, co vše je potřeba koupit – kvalitní rakouské a německé zboží máte prakticky neustále na dosah. Veškeré nabízené zboží je skladem a na bleskové doručení se proto můžete spolehnout.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete nakupovat kvalitní drogerii? Máme pro vás super tip!