Menu
StudentMag
Studentský život

Cestovní pojištění pro studenty. Kam sáhnout pro výhody?

Chystáte se vycestovat do zahraničí, abyste mohli studovat nebo pracovat? Bez cestovního pojištění se jistě neobejdete. Vybrat to, co vám bude vyhovovat, však také není snadné. Podívejte se na srovnání cestovního pojištění a přehled toho, co se nabízí.

Erasmus či eurovíkend? Bez cestovního pojištění nikam!

Erasmus či eurovíkend? Tyto oblíbené zahraniční pobyty se neobejdou bez cestovního pojištění, které by vám mělo přinést bezpečí a spoustu výhod. Nejen poznávací eurovíkend za zábavou a zaslouženým odpočinkem, ale i vycestování do zahraničí za prací nebo několikaměsíční studijní pobyt v rámci programu Erasmus, který je velice oblíbený u vysokoškolských studentů, vyžadují, abyste se v zahraničí měli dobře a byli chránění před případnými potížemi.

Sjednání kvalitního cestovního pojištění na míru by tak mělo být samozřejmostí. Jak ale vybrat to, co by vám nejvíce vyhovovalo? Jednu z možností, jak se vyznat v cestovním pojištění a vybrat pro sebe to pravé představuje Yespojisteni.cz.

Srovnání cestovního pojištění nejen pro studenty

Yespojisteni.cz nabízí srovnání cestovního pojištění, kde si můžete vybrat cestovní pojištění dle země a konkrétní lokality, dle vaší situace a provozované aktivity nebo podle pojišťovny, kterou již znáte a ke které máte důvěru. Ceny cestovního pojištění si můžete spočítat i rovnou z domova, a to skrze interaktivní formulář Cestovní pojištění online. Stačí jen do kalkulačky zadat požadované údaje – základní údaje o délce cesty, typu pobytu a věku pojišťovaných osob.

Kalkulačka cestovního pojištění vám ihned vyhledá nejlevnější cestovní pojištění, které si můžete přímo sjednat online. Jakmile pojistku zaplatíte, okamžitě je platná. Cestovní pojištění vás ochrání před nenadálými zdravotními potížemi, které mohou postihnout každého z nás. Veřejné zdravotní pojištění z České republiky a cestovní připojištění k platební kartě totiž nezachrání vše.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Cestovní pojištění pro studenty. Kam sáhnout pro výhody?