Menu
StudentMag
Studentský život

Být na chvíli kouzelníkem…

Harry Potter je hrdinou mnohých z nás. Napětí, fantazie, odvaha a obětavost hlavních představitelů chytlo za srdce nespočet čtenářů a diváků. Sbírka knih ještě dnes zdobí nejednu knihovnu a jednotlivé díly filmu jsou do dnešních dnů staženy pro případ potřeby v počítači. Kdo z nás by nechtěl být alespoň na chvilku kouzelníkem a s pomocí kouzel si usnadnit nejednu těžkou životní situaci? Čarovat nebudeme nikdy, myslet si něco jiného by asi bylo naivní. No Netruchlete. Nemusí to skončit pouze takto. Harry Potter s vámi může být všude!

Kde mohu mít Harryho Pottera?

Určitě nepřeháníme, pokud odpovíme, že opravdu všude! Správný fanoušek Harryho musí mít ve skříni nejen Harry Potter tričko, ale také boxerky s touto tématikou, ponožky, v nabídce je také Harry Potter mikina či pero se zlatou střelou. Dedoles má pro vás různorodé Harry Potter produkty, mezi kterými si vyberete nejen podle vkusu, ale i na základě kouzelnické školy, do které byste mohli patřit. Jste Zmijozelští nebo se vám zamlouvá více Nebelvír, Havraspár či Mrzimor? Každý si přijde na své!

I když to může působit zvláštní a pro někoho bizarně, všechny produkty jsou vkusné a lze je nosit i během běžných dnů. Pro jednotlivce, kteří jsou zběhlí v módě budou vybrané kousky nepochybně výzvou. Extrovertní typy si styl Harryho Pottera rovněž zamilují. A pro ty, kteří chtějí poutat pozornosti o něco méně jsou dostupné například plátěné tašky s motivem Harryho Pottera. Nebudete vyčnívat z davu, ale zároveň nenápadně osvěžíte možná nudnější outfity.

Dedoles svým zákazníkům nepřináší pouze oblečení, ale najdete si u nich také nepochybně zajímavou bižuterii. Prsteny se Swarovski kamínky s podobou zlaté střely, náramky, také přívěsky na náramky jako například třídící klobouk, zlatou střelu, přívěsek s nápisem stanice 9 3/4, dokonce i kuriózní náhrdelník ve tvaru Voldemortova proutku. Výběr je bez pochyby specifický. Harry Potter mikina může být doplněna odznakem s podobou Dobbyho nebo náušnicemi ve tvaru zářivého blesku. Harry Potter může zdobit i vaše klíče, a to v podobě širokého výběru klíčenek. Jednoduše řečeno, kam se podíváte, tam najdete doslova cosi kouzelně.

Vykouzli si hezčí den

Představte si to kouzelné ráno. Ze skříně vytáhněte Harry Potter tričko, vyberete si Harry Potter ponožky a v mysli si řeknete „Wingardium Leviosa“. A v tom momentě jste si vyčarovali perfektní den, který vám jen tak něco nepokazí. Kouzla však nekončí! S přívěskem stanice 9 3/4 budete mít jistotu, že pokud by to i náhodou bylo během dne třeba, můžete kdykoli zmizet. Sice ne přes zeď, ale dveřmi určitě! S přívěskem v podobě Voldemortova kouzelného proutku máte síly i za tři, takže vám určitě nic nehrozí. Pero Harry Potter vám kterýkoliv text napíše skoro samo. S produkty Harry Potter vám prostě vše půjde lépe.

A právě o to se snaží internetový obchod Dedoles, jehož snahou je svým zákazníkům nabízet kvalitní, stylové a veselé produkty, které zpříjemní den. Na své si přijdou stejně ženy jako muži, takže pokud sháníte něco pro sebe nebo dárek pro partnera, vaše cesty by měly směřovat právě na eshop www.dedoles.cz. Milovníci Harryho Pottera si budou moci vybrat ze široké nabídky produktů. I když je tento sortiment svým způsobem kuriozitou, zájemci o takový typ oblečení či doplňků nejsou v žádném případě omezování.

Navštivte stránku Dedoles a vyberte si z kouzelné nabídky.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Být na chvíli kouzelníkem…