Menu
StudentMag
Kam na vysokou školu

Bakalářské studium, kde pochopíte, co se učíte, proč se to učíte a jak to využijete

Dostat se na vysokou školu není v dnešní době zase až tak obtížné. Obtížnější už je udržet se tam. Tím nejobtížnějším však je vybrat takovou školu, jež vám poskytne vzdělání, které bude použitelné pro váš budoucí profesní život. I když si zvolíte studijní program, po kterém vaše srdce prahne, neznamená to ještě, že kromě teoretických znalostí budete po absolvování vysoké školy schopni uplatnit získané informace v praxi – což je bohužel realita. Řada absolventů bakalářského i magisterského studia se po získání titulu potýká s tím, že při nástupu do zaměstnání zjistí, že ví, že nic neví – alespoň tedy ne po té praktické stránce. Pojďte to změnit.

Panevropská univerzita pro studium nabité praxí

Začnete-li se zajímat u studium na vysoké škole, objevíte řadu soukromých i veřejných škol nabízejících nejrůznější studijní programy. Chcete-li však mít jistotu, že dokončíte školu a hned budete schopni uplatnit se v oboru díky bohaté praxi, pak by vaší volbou měla být Panevropská univerzita. Ta na svých fakultách nabízí přes 20 studijních programů, kde můžete studovat od lokální a globální ekonomiky přes cestovní ruch a turismus či řízení lidských zdrojů až po provoz a řízení letecké dopravy. A hlavním pilířem, na kterém si Panevropská univerzita zakládá, je spolupráce s odborníky v oboru a poskytnutí reálných dovedností. Staví na osobním přístupu ke studentům a propojení odborníků z praxe se špičkovými akademiky, naučí vás pochopit problematiku oboru, porozumět jí a prakticky jí využít.

Nechcete-li se tedy stát jen dalším absolventem v řadě, ale chcete-li mít opravdu velkou šanci na uplatnění se na trhu práce díky získaným zkušenostem, pak byste rozhodně měli prozkoumat studijní obory, které nabízí Panevropská univerzita, a zvážit, zda právě ona není tou pravou volbou pro vaše studium.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bakalářské studium, kde pochopíte, co se učíte, proč se to učíte a jak to využijete