Menu
StudentMag
Studentský život

AERIUM AOVO PRO: Nejlepší koloběžka na cestování do školy

Chcete elektrokoloběžku, která vám usnadní nepříjemnosti spojené s ranním mačkáním v MHD, nepřipraví vás o ušetřené peníze a nepokazí vám image před vašimi kamarády? My o jednom modelu víme a dnes si ho podrobně představíme!

Je jím městská elektrokoloběžka AERIUM AOVO PRO, která je díky výhodné ceně a praktickým funkcím pro studenty jako dělaná. V čem spočívá její kouzlo?

Elektrokoloběžka AERIUM AOVO PRO v číslech

Výrobce AERIUM do modelu AOVO PRO ukryl motor s ideálním výkonem 350 W – ve své cenové kategorii patří k nejvýkonnějším elektrokoloběžkám. Dosahuje rychlosti až 31 km/h a zvládne urazit vzdálenost až 35 km na jedno nabití.

Koloběžka

Tak jako je tomu i u dalších modelů, i u AERIUM AOVO PRO závisí maximální dojezd na vaší váze a členitosti terénu na trase, výrobce tedy uvádí dojezd 25–35 km. Co je ale obrovským pozitivem této elektrokoloběžky, je její nosnost 120 kg, což není vždy standardem.

Každopádně platí, že s touto elektrokoloběžkou snadno dojedete do školy a zpět bez nutnosti nabíjení během dne. Plného nabití baterie dosáhnete přibližně za pět hodin.

Praktičnost nade vše

Elektrokoloběžky jako takové jsou praktické už jen tím, že nevyžadují parkovací místo. Odpadává vám tak otravné kroužení nejen na školním parkovišti.

Elektrokoloběžka AERIUM AOVO PRO je navíc skládací – má jednoduchý systém, díky kterému ji snadno přenesete, kam budete potřebovat. Složená se vejde třeba pod postel, do skříně, ale v případě nutnosti třeba i do MHD. A moc se u toho nenadřete, s hmotností 12,5 kg rozhodně patří spíše mezi lehčí modely na trhu.

Aovo koloběžka

Užitečný je také malý, ale přehledný displej, který během jízdy zobrazuje důležité informace, jako je rychlost či úroveň baterie. Pro vaši bezpečnost je elektrokoloběžka vybavena LED světly, což vám umožní bez problému cestovat i po setmění.

Také nemůžeme zapomenout na její voděodolnost. Pokud vás po cestě překvapí déšť nebo pár kaluží, nebude to pro AERIUM AOVO PRO žádný problém.

Co z ní dělá nejlepší volbu pro studenty?

Co trápí všechny studenty? První místa v žebříčku zabírají finance a image. Chceme vypadat dobře, jenže je těžké si na to se svými současnými příjmy našetřit. A vymýšlet rozumné argumenty, proč by vám rodiče měli přispět, dá také někdy spoustu práce.

Elektrokoloběžka AERIUM AOVO PRO patří k těm nejlevnějším modelům na trhu. Když se blíže podíváte na její parametry, nelze popřít, že poměr cena/výkon je více než příznivý. Rozhodně tedy neplatí, že nejlevnější koloběžky jsou automaticky nejméně výkonné.

A pokud se na ní podíváme z hlediska image, nevidíme nic, co by jí ubíralo na kráse. Černý design s červenými detaily působí příjemně sofistikovaným dojmem, oceňujeme drobný, ale přesto přehledný displej a nenápadně zabudovanou přední svítilnu i zadní výstražné světlo.

V dnešní době smartphonů je pozitivem také SMART aplikace, kterou s elektrokoloběžkou jednoduše propojíte pomocí Bluetooth. V aplikaci můžete upravovat maximální rychlost koloběžky či sledovat ujeté kilometry a stav baterie

Čeho si ale ceníme nejvíc, je možnost koloběžku uzamknout. V případě, že vám s ní někdo bude chtít manipulovat, ozve se výstražný signál, který vás na to upozorní, což se hodí především ve chvílích, kdy ji nemáte pod dohledem.

Kde elektrokoloběžku AERIUM AOVO PRO seženete?

Kde vlastně můžete tuto praktickou elektrokoloběžku zakoupit? Jejím prodejcem je e-shop Vzdušín, který je zároveň zakladatelem značky AERIUM a oficiálním dovozcem tohoto modelu. Kromě praktických produktů se může pochlubit kvalitním záručním a pozáručním servisem a má k dispozici i potřebné náhradní díly.

Důležité informace se můžete dozvědět také přes dobře fungující technickou podporu, kde vám technici poradí s jakoukoli nejasností. Díky pravidelným akčním nabídkám navíc máte jistotu opravdu příznivé ceny.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

AERIUM AOVO PRO: Nejlepší koloběžka na cestování do školy