Menu
StudentMag
Studentský život

9 věcí, které se dají dělat, když je venku zima. Alcohol free

Komerční sdělení

Komerční sdělení

14. 10. 2015

Minimálně následujícího půl roku bude hnusně. Žádné sezení v trávě, závody na šlapadle, koupání v kašně a podobné životní kratochvíle. Jedna velká nuda. Dá se to samozřejmě řešit nepřetržitým kalením v hospodě. V zájmu vašich mozkových buněk a peněženek jsme ale dali dohromady pár věcí, které v zimě existují i mimo židli u štamgastského stolu. Můžete zkusit:

  1. Konečně se normálně vyspat. Tím začněte. Vážně. Vyčůrat a spát. A to i když si myslíte, že se vám spát nechce. Pokud vám pak už na nic jiného nezbude čas, nedá se nic dělat. Ale nebojte, zima bude dlouhá.
  2. Dohnat učení. Dámy a pánové, dostáváme se do oddělení zodpovědnosti. Po probuzení má člověk nejbystřejší mysl, která lační po tom být nasycena informacemi. Venku je nevlídno, nikdo vás netahá na nezodpovědné spontánní výlety, takže ideální konstelace pro studium. Až si prohlédnete, můžeme dál.
  3. Dohnat seriálové a filmové resty. Nyní přecházíme do sekce reality. Není nic lepšího, než si po osvěžujícím spánku pustit dvě, tři, čtyři série oblíbeného seriálu. Nebo nějaký pěkný film. Trilogii. Devítihodinovou.
  4. Dohnat herní skóre. No a nebo tak. Je bezodkladně na čase probudit konzoli z letního spánku a oprášit veškeré rozehrané hry na XBOX nebo Playstation.
  5. Taky byste si mohli třeba něco přečíst. Kde je ta tlustá kniha, co jste dostali loni k Vánocům a přečetli z ní jenom věnování? Tak zaprvé, zase lžete sami sobě, protože jste to věnování nedočetli. A za druhé ho ani nedočtete, protože knihu vám sebral noční skřítek.
  6. No tak jo, takže si uklidíme. Alespoň trochu, povrchově. Než se ten salám v lednici dá do výrazového tance, zatímco vás bude požírat záchodové prkénko. A to se může stát.
  7. A nebo….sex? Jestli máte s kým, přeskočte všechny předchozí body včetně spánku.
  8. Cvičení. Počítá se záchvat ironického smíchu jako posilování břicha?
  9. Facebook průzkum. Dobrodružství, nasávání nových informací a sociální interakce v jednom. Proč chodit ven, když celý svět přijde za vámi do vašeho smrdutého a pytlíky od čínských polévek vystlaného pokoje. Proboha. Vezměte si čepici, rukavice a šálu a jděte se projít. Alespoň kolem bloku. Nebo do hospody.

Ohodnoťte tento článek:
2
Právě čtete

9 věcí, které se dají dělat, když je venku zima. Alcohol free