Menu
StudentMag
Studium

8 největších chyb, které jste o stoprocentně prázdninách udělali

Redakce

Redakce

31. 8. 2015

Konec prázdnin se nenávratně blíží! Pojďte se s námi ohlédnout a podívejte se na 8 největších chyb, která jste o prázdninách jistě udělali i vy.

1. Plánovali si něco dopředu

Vůbec to nejhorší, co lze o prázdninách udělat, je něco plánovat dopředu. Ať už je to dlouho odkládaný generální úklid, schůzka s dávnými přáteli nebo návštěva prarodičů. Většinu toho jste stejně nesplnili a když už ano, tak minimálně s týdenním zpožděním.

2. Dovolená s rodinou

Každý rok si říkáte, že ta rodinná dovolená byl blbej nápad, ale stejně další rok jede zase. No jo, kdo by odolal matčiným smutným očím….

3. Neučili se

Co se dalo, přehodili jste si na září. O prázdninách přece bude času… Ale chyba lávky. Party sem, dovolená tam a najednou máme konec srpna. Nic neumíte a i ta troška informací, kterou jste měli v červnu v hlavě, je fuč.

Stejně to nebude jako na obrázku. 18 důvodů, proč nevařit podle kuchařek

4. Našli si brigádu

Ano, peníze jsou potřeba. Ale když si na konci srpna uvědomíte, že jste celou výplatu vlastně utopili v pivu, chce se vám brečet.

5. Ještě hůř, nenašli si brigádu

Vzhledem k tomu, že jste si nenašli brigádu, budete nad utopenými penězi brečet už v půlce července.

6. Chodili na koupák

V době největších veder bylo jistě ochlazení v bazénu super, ale za jakou cenu? Spousty z nás si odneslo domů nějakou tu kožní nemoc a pár komplexů. A to opomíjím fakt, že najít místo pro ručník bylo těžší, než hledaní svatého grálu.

17 chybových hlášek, které by vám generoval život, kdybyste byli roboti

7. Prožili letní lásku

Jistě, malý nezávazný románek je krásný, ale pak to loučení…

8. Chodili pravidelně pozdě spát

Do postele nejdříve ve dvě ráno a vstávání okolo dvanáctý odpoledne. Úžasný komfort, ale počkejte, až budete muset zase vstávat na osmou… První měsíc bude očistec.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

8 největších chyb, které jste o stoprocentně prázdninách udělali