Menu
StudentMag
Studentský život

7 věcí, které najde druhý den ráno každý hostitel dobré párty

Lukáš Houdek

Lukáš Houdek

28. 8. 2015

Určitě znáte ten pocit. Rodiče jsou pryč, případně kolaudujete svůj nový byt a chcete uspořádat pořádnou akci. Sepsali jste si někdy, co vše nastane druhý den ráno?

1. Jídlo všude kolem

Vaše vlastní jídlo paradoxně není v přímém nebezpečí. Nejvíce se váš zrak ráno upře na zbytky rychlého občerstvení, které si někdo z hostů objednal, ale zapomněl ho dojíst. Ostatní se už pouze postarali, aby jej roztahali kamkoli, kam to jde.

2. Neotevřené pivo

Nyní jste pány vesmíru. Ačkoli párty byla „luxusní“, podivnou shodou okolností pár piv zůstalo netknuto. Jsou jen a jen vaše.

3. Nabíječka

Jdete se jen tak podívat po bytě a náhle… nabíječka. Divíte se, proč tam je. Divíte se, protože nejde do vašeho mobilu. Divíte se, proč si někdo u vás nabíjel mobil. Divíte se, proč vyndal pouze mobil, ale nenapadlo ho vzít i nabíječku. Ta malá věcička dokáže vyvolat spoustu otázek.

8 důkazů, že zůstat v pátek večer doma neznamená konec světa

4. SMS, kde je nabíječka

„Není u tebe moje nabíječka?“ Ano, reakce na sebe nenechá dlouho čekat.

5. SMS vyjadřující úlevu, že nabíječka je u vás

Je to vlastně dlouhý koloběh. Ale buďte si jisti, že nabíječku sami najdete dříve, než tyto smsky přijdou.

6. Omluva za to, co si nepamatují

Zpráv ale bude přicházet mnohem více. Lidé nezapomínají nejenom nabíječky, ale dokonce i vlastní vzpomínky. Občas budete pojímat podezření, že jenom zkouší vaši paměť.

11 keců, které byste neměli říkat brejlounům (protože je slyší pořád)

7. Pizza po celém bytě

Pamatujete na jídlo všude kolem? Víte, co uvidíte nejčastěji? Pizzu. Koho by nenapadlo si ji objednat, když jsou všichni hladoví a příliš líní a opilí, než aby uvařili něco svého. Bohužel zpravidla ji ráno naleznete tou chutnější stranou směrem dolů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

7 věcí, které najde druhý den ráno každý hostitel dobré párty