×
StudentMag

6 důvodů, proč je mnohem lepší si nechat zkoušky až na září

FOTO: Nuda ve škole, studentka
Ještě jedna zkouška a už se odstřelíte? Září je taky fajn měsíc. Zdroj: Shutterstock.com

Ať už se vám prostě jenom nechce učit nebo máte jiný důvod a nestíháte zkoušky v první polovině zkouškového, neklesejte na mysli. My pro vás máme 6 tipů, proč je dobré si zkoušku odložit až na září.

Prázdniny

Jasný, ty by byly i tak. Ale takhle je budeš mít mnohem dřív. A navíc rodiče ještě nebudou mít dovolenou, takže si užiješ trochu toho klidu.

Nový školní rok

Protože se budeš muset začít učit na termín v září, rychleji a jednodušeji znovu zapadneš do koloběhu přednášek. Nebude to takový skok po „velkých prázdninách“.

26 vět, které nechcete slyšet před státnicemi, ale určitě je uslyšíte

Matroš

Jelikož už bude mít většina spolužáků zkoušku za sebou, budeš mít víc materiálů a co víc, budeš mít materiál, který ti k něčemu bude!

Víš co čekat

Další výhodou odložení zkoušky je, že budeš informovanej až moc. Máš možnost se spolužáků zeptat, jak zkouška probíhala a co od zkoušejícího očekávat.

Psychická příprava

Vzhledem k tomu, že budeš vědět úplně všechno a mít všechny materiály, budeš mít taky dostatek času se psychicky na ten teror připravit.

12 důvodů, proč si nedělat těžkou hlavu z toho, že neumíte pravopis

Odpočinek

Někdy už je toho na vás moc, a i když se snažíte, hlava vám to nebere. Nic si z toho nedělejte, to se prostě stává. Září to jistí. Navíc už bude po facebookové bouři nervů a stresu, takže máš klid.

5/5 - (1 vote)

5/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..