Menu
StudentMag
Studentský život

4 tipy na pohodlné outfity na studium doma

Školní rok je za dveřmi, s napětím všichni očekáváme, co nás letos čeká. Budeme konečně chodit na výuku se spolužáky osobně, nebo se zase budeme setkávat jen online? I když doufáme, že platit bude první varianta, není od věci být připraveni i na tu druhou a pořídit si pohodlné oblečení na doma. To se navíc hodí vždy, třeba i pro chvíle lenošení.

Co si obléct, když trávíme den doma

Co si budeme povídat, když nemusíme mezi lidi, rádi si oblékneme to nejpohodlnější, co máme. Ze začátku jsme se snažili oblékat do toho, co normálně oblékáme mezi lidi, jenže časem nás to omrzelo. Proč taky trávit dlouhé minuty výběrem oblečení, spodního prádla a ponožek a ty další před zrcadlem, když to stejně nikdo neuvidí a neocení?

Oblečení na doma

Zdroj: Pexels-com

Tip číslo jedna: Tepláky nikdy neomrzí

Klasika, která nikdy nezklame. Přesně tak můžeme označit pohodlné tepláky, které nikde neškrtí a můžeme se v nich volně pohybovat nebo si zacvičit. Když je doplní dobře zvolená a stejně pohodlná mikina, není co řešit.

Tip číslo dva: Overaly jsou fajn

Tepláky jsou sice fajn, přeci jen by to ale chtělo něco na úrovni? Co třeba overal, který není třeba převlékat ani cestou do obchodu nebo bistra?

Tip číslo tři: I na spodním prádle záleží

Spodní prádlo je přeci základ. Když si ho špatně vybereme, můžeme na sobě mít sebepohodlnější oblečení a stejně se budeme ošívat a nálada bude na bodu mrazu.

Pánové jistě ocení praktické a pohodlné boxerky nebo volné a vzdušné pánské trenky. Někteří možná dají před trenýrkami přednost komfortním slipům, které podtrhnou postavu. Během zimních měsíců nesmí chybět nátělník, který ochrání tělo před chladem.

Trenýrky pro muže

Zdroj: Trenýrkárna

Ženy a dívky zase vsadí na pohodlné dámské kalhotky, které nikde neškrtí, zároveň ale taky nejsou příliš volné. Oblíbené jsou hlavně bavlněné kalhotky a sportovní kalhotky. Co se podprsenky týče, jejímu výběru je třeba věnovat pozornost. Mnohé z nás totiž nosí špatně zvolenou velikost a ta nám přidává nejen pár let, ale taky několik kilogramů navíc. A která z nás po tom touží?

Pohodlné spodní prádlo pro ženy

Zdroj: Trenýrkárna

Ať už vybíráte podprsenku pro běžné nošení nebo sportovní podprsenku, v každém případě se dobře změřte pod prsy i přes prsa, a to oblečená v podprsence. Metr nesmí nikde klouzat. Výsledné hodnoty porovnejte s tabulkou vybrané značky dámského spodního prádla. Nepodceňujte ani velikost košíčků.

Náš tip: Víte, že asi nejpohodlnější je bezešvé spodní prádlo, které je praktické a opravdu pohodlné? Nikde netlačí ani neškrtí a hodí se pro každou aktivitu od sezení u počítače až po sport. Vybírat můžete mezi bezešvými kalhotkami, podprsenkami, boxerkami, slipy i ponožkami.

Tip číslo čtyři: Veselé ponožky prozáří každý den

Každý máme sem tam den, kdy se nám nic nedaří. Letopočty ani vzorečky nám nelezou do hlavy, sepsat slohovou práci je nadlidský výkon a při čtení povinné literatury nám písmenka skáčou před očima a ve výsledku vůbec nevíte, co čteme.

V takový den je dobré zpomalit a vsadit na zářivé barvičky. Co třeba veselé a pohodlné ponožky s barevnými proužky, hvězdičkami nebo obrázkem sushi nebo dortíků?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

4 tipy na pohodlné outfity na studium doma