×
StudentMag

VIDEO: THC University ve svém spotu láká na kurzy pěstování marihuany

FOTO: Marihuana
Jak pěstovat marihuanu? Poradí vám na THC University. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Chcete se stát experty v pěstování marihuany? Na coloradské THC University můžete v tomto oboru získat i magisterský diplom. Soukromá škola zahájila výuku na začátku roku 2013 a brzy nabídne i on-line kurzy. [youtube]kE0kjQRTlhI[/youtube]

„Mnoho lidí si myslí, že jen zasadí semínko a je to,“ tvrdí zakladatel THC University, čtyřiadvacetiletý Matt Jones. Tak jednoduché to ale prý není a vzdělání v oboru je skutečně na místě. Pro přespolní zájemce se připravuje i on-line výuka, která bude spuštěna 30. března.

Marihuana je v prostorách školy zakázána

„Studenti se naučí vše od sázení až po sklízení a odchází s vybavením i znalostmi potřebnými k pěstování,“ sdělují zájemcům zakladatelé školy ve videospotu. Ač se může zdát, že na THCU vládnou uvolněnější poměry, není tomu tak.

Na otázku, zda si studenti mohou marihuanu nosit do školy, vedoucí na oficiálních stránkách odpovídají: „Rozhodně ne! Marihuana je v prostorách školy přísně zakázána.“

Školné se platí jednorázově

Povinností studentů je na začátku zaplatit školné. Magisterský program v prezenční formě stojí 1.500 dolarů (necelých 30.000 korun) a naučíte se na něm nejen o zahradničení a prevenci proti škůdcům, ale i to, jak prodat sklizeň.

V Coloradu je nyní pěstování marihuany legální, každý plnoletý občan může pěstovat až šest rostlinek naráz. „Myslíme si, že ještě nikdy nebyla příhodnější doba na to naučit se správně marihuanu pěstovat,“ tvrdí zakladatelé ve videospotu.

Uvítali byste podobnou školu i v České republice?Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..