×
StudentMag

Švýcarská škola se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Podívejte se

FOTO: Škola v Guinnessově knize rekordů
Škola v Guinnessově knize rekordů. Zdroj: Reprofoto youtube.com

Studenti 85 národností. Přesně tolik jich švýcarská škola vtěsnala do jednoho bazénu a zapsala se tím do Guinnessovy knihy rekordů. Mezi zúčastněnými byla i studentka z České republiky.

[youtube]eMNdHNvZLPs[/youtube]

Celá akce měla ale i smysluplnější cíl. Vybíraly se během ní peníze pro sbírku Zachraňte děti.

Studenti z různých zemí

Dotyční studenti pocházeli i ze zemí jako Seychely, Gruzie, Jamajka, Kazachstán, Ekvádor, Etiopie či Irák. Jednou z nich byla i Češka Andrea Felixová. Akce měla především oslavit kulturní rozmanitost.

„Tento světový rekord symbolizuje globální povahu našeho studentského sboru, v pozadí našich členů fakulty a hloubku a rozmanitost naší programové nabídky,“ uvedla Sonia Tatar, generální ředitelka Les Roches International School of Hotel Management.

Událost měla i překvapivý ohlas na facebookových stránkách školy. Během jediného dne získala více než 1.200 lajků.

Les Roches nabízí stáže po celém světě

Les Roches nabízí studium pohostinství a cestovního ruchu v unikátním mezinárodním prostředí až pro 1.360 lidí z celého světa.

Během studií mohou studenti strávit jeden nebo více semestrů v dalších pobočkách školy, například v Marbelle (Španělsko), Šanghaji (Čína) nebo Ammánu (Jordánsko), což jim umožní zažít multikulturní a velmi různorodé aspekty pohostinství a připravit se na mezinárodní kariéru v jednom z nejdynamičtějších odvětví.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..