×
StudentMag

Studenti natočili klip k Wrecking Ball. Škola jim bourací kouli sebrala

FOTO: Wrecking Ball
Ilustrační foto. Zdroj: reprofoto youtube,com

Kontroverzní video k písni Wrecking Ball, ve kterém se nahá Miley Cyrus houpe na bourací kouli, inspirovalo michiganské studenty. Na jeho motivy natočili několik klipů, které vedení univerzity příliš neocenilo.

[youtube]SjHCQ-8aLhw[/youtube]

Skupina studentů z michiganské Grand Valley State University se rozhodla natočit vlastní verzi videoklipu Wrecking Ball od Miley Cyrus. Využili k tomu bourací kouli, která po dobu osmnácti let visela v univerzitním kampusu. Své video, ve kterém se nazí houpali na závaží, zpívajíce píseň od Miley Cyrus, následně zveřejnili na internetu.

Bourací koule se objevila i na Twitteru

Brzy nato se na Twitteru objevil účet po jménem GVSUWreckingBall (GVSUBouracíKoule), který je však již zrušen. Ten podnítil další studenty, aby přidávali své fotky a videa, ve kterých si po vzoru Miley Cyrus užívají na závaží.

„@GVSUWreckingBall tweeted on Tuesday: Thank you to all who attended my memorial service. I will be back! #reinstalltheball #GoLakers!“ (@GVSUWreckingBall v úterý tweetnul: Děkuji všem, kteří přišli na mou zádušní mši. Vrátím se! #vraťtekouli #dotohoLakers!)

Závaží bylo z bezpečnostních důvodů odstraněno

Po zveřejnění studentských klipů byla osmnáct let stará bourací koule z prostor školy odebrána. Podle vedení univerzity tak bylo učiněno z bezpečnostních důvodů.

Studenti, kteří ztrátu bouracího nářadí zřejmě těžce nesli, na jeho počest uspořádali zádušní mši, při níž se s ním se vší úctou rozloučili.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..